Roloety IMPRESJA CLASSY | Światło pod KONTROLĄ, Tarnobrzeg - Oferta nr70512 - Oferteo.pl

Roloety IMPRESJA CLASSY | Światło pod KONTROLĄ, Tarnobrzeg


Cena do uzgodnienia

Wiosna to doskonały moment, aby zmienić dekorację okien. Przy tej okazji warto wziąć pod uwagę kilka zagadnień, nim zdecydujemy się ostatecznie na rodzaj przesłony, którą powiesimy w naszym oknie. A wybór jest ogromny. Producenci prześcigają się zarówno w typach i ofertach przesłon wewnętrznych (żaluzje, plisy, rolety, zasłony panelowe, maty), jak również w materiałach stosowanych do ich produkcji.

Odpowiednio dobrane ocieplą wnętrze, nadadzą mu charakter, a nade wszystko będą stanowić funkcjonalną ozdobę osłaniającą nas przed promieniami słonecznymi oraz niechcianymi spojrzeniami przechodniów.

Bardzo interesującym przykładem rolet tkaninowych w kasecie jest propozycja polskiej firmy o nazwie Impresja. Roleta ta dzięki swej uniwersalnej konstrukcji może być stosowana praktycznie do wszystkich rodzajów okien. Wyjątkowość tej rolety polega na tym, że pozwala operować ilością światła przenikającego do pomieszczenia bez konieczności jej podnoszenia. O walorach i wyjątkowości tej rolety stanowi specjalnie zaprojektowany dla niej rodzaj materiału roletowego. Jest on tkany w ten sposób, że w poprzek tkaniny biegną naprzemiennie przezroczyste i nieprzezroczyste pasy o szerokości około 60 mm. Jeden koniec tkaniny zamocowany jest na stałe w kasecie rolety, a drugi biegnie poprzez obrotowy dolny obciążnik i jest przytwierdzony do wałka nawojowego. Nawijając tkaninę na wałek sprawiamy, że fragmenty tkaniny przesuwają się równolegle do siebie. Kiedy naprzeciwko ustawimy dwa pasy, przezroczysty i nieprzezroczysty – uzyskujemy efekt zaciemnienia.


Roleta Impresja

-Możliwość operowania ilością światła dziennego przenikającego do wnętrza bez konieczności podnoszenia rolety
-Nowoczesna dekoracja okienna łącząca funkcję żaluzji, rolety, firany, zasłony
-Łańcuszek sterujący oraz obrotowy obciążnik tkaniny pozwala na płynne sterowanie roletą
-Atrakcyjna kolekcja tkanin oraz dopasowana kolorystyka detali pozwala optymalnie dobrać roletę do wystroju wnętrza
-Roleta umieszczona w pełnej kasecie aluminiowej pozwala na szybki montaż i demontaż

Polska, Tarnobrzeg
PPHU Magdalena
36 miesięcy
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1396